top of page

Profesjonalna Fotografia produktowa i reklamowa

ZDJĘCIA DLA TWOJEJ MARKI

Trójmiasto  Kościerzyna 

Zdjęcia produktowe i do sklepu internetowego

W moim studio w Kościerzynie wykonam zdjęcia produktowe najwyższej jakości zależnie od Twoich potrzeb. Fotografia produktowa daje możliwość pracy zdalnej, wystarczy, że wyślesz do mnie to co chcesz abym sfotografowała – ja zajmę się resztą.

Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalamy wcześniej, chętnie pomogę i doradzę na każdym etapie – możesz polegać na moim doświadczeniu zawodowym. Ponadto możesz uczestniczyć w sesji nie wychodząc ze swojego domu – możemy wspólnie pracować dzięki połączeniu online.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to zdjęcia stylizowane lub na białym tle. Twoje produkty zostaną starannie ułożone, wystylizowane i odpowiednio oświetlone, tak aby wyglądały jak najlepiej.

Po wykonaniu zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej. Fotografie zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami.

Zdjęcia i GIFy reklamowe

Potrzebujesz zdjęć lub GIFów do reklamy? Na swoją stronę www czy social media? Na Instagrama, Facebooka? Mogę wykonać zdjęcia stylizowane, pokazując wyjątkowość Twojego produktu oraz jego składniki.

"Wyjątkowe sesje produktowe w Trójmieście, Kościerzynie i całym województwie pomorskim! Jako doświadczona fotografka specjalizująca się w fotografii produktowej, tworzę profesjonalne i atrakcyjne zdjęcia, które wyróżniają Twoje produkty na tle konkurencji. Pozwól, że uwiecznię ich unikalność i wyjątkowy charakter, aby podkreślić ich wartość i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów."

Ile kosztuje sesja produktowa?

Każda sesja zdjęciowa jest wyceniana indywidualnie. Wystawiam faktury bez VAT lub rachunki. 

Do wyceny poproszę o przesłanie e-mailem kilku informacji: 

 

1. ilość gotowych zdjęć,

2. pola eksploatacji zdjęć,

3. charakterystyka Państwa produktu,

4. wstępne oczekiwania co do wyglądu zdjęć lub inspiracje,

5. przybliżonego terminu wykonania sesji zdjęciowej

bottom of page