top of page

SESJA NA WIECZORZE PANIEŃSKIMFotograf na wieczór panieński to super pomysł na jedną z atrakcji!


Wieczór Panieński

Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie, które podsycając oczekiwanie na ślub, wiąże się z dobrą zabawą oraz okazją do przeżycia czegoś wyjątkowego, do czego chętnie wracamy pamięcią przez długie lata. Ze względu na swój piękny, symboliczny charakter, uwiecznienie wieczoru panieńskiego w postaci sesji zdjęciowej jest świetnym sposobem na przygotowanie wzruszającej pamiątki, która jednocześnie przywoła uśmiech i wspaniałe wspomnienia, a w trakcie trwania imprezy będzie dodatkową atrakcją.Niezależnie, czy planujecie szaloną imprezę w centrum miasta, czy też spokojny, relaksujący pobyt w domku w górach, na łonie przyrody – sesja zawsze oddaje klimat wydarzenia, a także, co według mnie najistotniejsze – emocje towarzyszące uczestniczkom wieczoru panieńskiego.

Jeśli zastanawiacie się, czy wieczór panieński musi być idealny, skrojony jak od szablonu, to śpieszę z wyjaśnieniami: otóż nie! Jakie atrakcje można zaplanować, aby uczynić ten dzień niezapomnianym zarówno dla panny młodej, jak i pozostałych uczestniczek? Tutaj ograniczeniem są jedynie chęci i wyobraźnia! Mam jednak kilka tipów na początek.

Jakie atrakcje przygotować na wieczór panieński? Można połączyć świętowanie z pleceniem wianków, makram lub zorganizować mini kurs makijażu – takie aktywności pięknie oddają ducha kobiecości i pasują idealnie do idei wieczoru panieńskiego. Jeśli macie ochotę na nutę szaleństwa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się do parku linowego, czy nawet zagrać w paintballa! Mimo, że ta aktywność kojarzy się bardziej z wieczorem kawalerskim 🙂Fotograf na wieczór panieński
Fotograf na wieczór panieński
Fotograf na wieczór panieński
Fotograf na wieczór panieński


Cena za reportaż z wieczoru panieńskiego zaczyna się od 600 zł, a co obejmuje taka kompleksowa usługa? Oczywiście samą sesję zdjęciowa, odbitki dla panny młodej oraz uczestniczek wydarzenia (jedna z możliwości do przemyślenia – organizatorka może wręczyć reportaż pannie młodej w dniu ślubu, co jest świetnym pomysłem na prezent ślubny!), wszystko zapakowane w ozdobne pudełko. Często pytacie kto wybiera zdjęcia, oczywiście, że Wy – zawsze macie możliwość wybrania swoich ulubionych kadrów!

Podsumowując, Drogie Dziewczyny – nie wahajcie się zorganizować wieczoru panieńskiego, który będzie unikatowy i tak szalony, jak Wy same, a ja z radością potowarzyszę Wam i stworzę reportaż, dzięki któremu będziecie wspominać ten dzień przez długie lata.
Fotograf na wieczór panieński
Fotograf na wieczór panieński

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page