top of page

Profesjonalna Fotografia produktowa i reklamowa

ZDJĘCIA DLA TWOJEJ MARKI

Zdjęcia produktowe i do sklepu internetowego

W moim studio w Kościerzynie wykonam zdjęcia produktowe najwyższej jakości zależnie od Twoich potrzeb. Fotografia produktowa daje możliwość pracy zdalnej, wystarczy, że wyślesz do mnie to co chcesz abym sfotografowała – ja zajmę się resztą.

Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalamy wcześniej, chętnie pomogę i doradzę na każdym etapie – możesz polegać na moim doświadczeniu zawodowym. Ponadto możesz uczestniczyć w sesji nie wychodząc ze swojego domu – możemy wspólnie pracować dzięki połączeniu online.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to zdjęcia stylizowane lub na białym tle. Twoje produkty zostaną starannie ułożone, wystylizowane i odpowiednio oświetlone, tak aby wyglądały jak najlepiej.

Po wykonaniu zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej. Fotografie zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami.

Zdjęcia i GIFy reklamowe

Potrzebujesz zdjęć lub GIFów do reklamy? Na swoją stronę www czy social media? Na Instagrama, Facebooka? Mogę wykonać zdjęcia stylizowane, pokazując wyjątkowość Twojego produktu oraz jego składniki.

"Witaj na stronie Malwina Cichosz Fotografia! Jesteśmy profesjonalnym studiem fotograficznym z Trójmiasta, Kościerzyny i całego województwa pomorskiego, specjalizującym się w fotografii biznesowej oraz produktowej. Nasza pasja to uwiecznianie piękna i wyjątkowych chwil zarówno w świecie biznesu, jak i produktów. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności, dostarczamy wysokiej jakości fotografie, które podkreślają unikalność Twojej marki oraz produktów. Jako fotografka, dbamy o każdy szczegół, aby nasze zdjęcia były nie tylko profesjonalne, ale także przyciągające uwagę i skuteczne w promocji Twojego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług fotograficznych

  1. Fotografia biznesowa Trójmiasto

  2. Fotograf Kościerzyna

  3. Fotograf biznesowy Pomorskie

  4. Sesje fotograficzne biznesowe Trójmiasto

  5. Fotograf produkcyjny Trójmiasto

  6. Fotograf biznesowy Kościerzyna

  7. Fotograf reklamowy Pomorskie

  8. Sesje fotograficzne dla firm Trójmiasto

  9. Fotografii korporacyjnej Trójmiasto

  10. Fotograf produktowy Kościerzyna

bottom of page