top of page

Profesjonalna Fotografia produktowa i reklamowa

ZDJĘCIA DLA TWOJEJ MARKI

Zdjęcia produktowe i do sklepu internetowego

W moim studio w Kościerzynie wykonam zdjęcia produktowe najwyższej jakości zależnie od Twoich potrzeb. Fotografia produktowa daje możliwość pracy zdalnej, wystarczy, że wyślesz do mnie to co chcesz abym sfotografowała – ja zajmę się resztą.

Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalamy wcześniej, chętnie pomogę i doradzę na każdym etapie – możesz polegać na moim doświadczeniu zawodowym. Ponadto możesz uczestniczyć w sesji nie wychodząc ze swojego domu – możemy wspólnie pracować dzięki połączeniu online.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to zdjęcia stylizowane lub na białym tle. Twoje produkty zostaną starannie ułożone, wystylizowane i odpowiednio oświetlone, tak aby wyglądały jak najlepiej.

Po wykonaniu zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej. Fotografie zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami.

Zdjęcia i GIFy reklamowe

Potrzebujesz zdjęć lub GIFów do reklamy? Na swoją stronę www czy social media? Na Instagrama, Facebooka? Mogę wykonać zdjęcia stylizowane, pokazując wyjątkowość Twojego produktu oraz jego składniki.

bottom of page