top of page

Sesja ciążowe Kościerzyna 

sesja ciążowa Kościerzyna 
sesja zdjęciowa Kościerzyna
fotograf Kościerzyna

Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w cudownym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży. Dla mnie fotografia ciążowa to największa pasja, dlatego staram się oddać wszystkie piękne emocje, jakie towarzyszą kobietom oczekującym na swój skarb.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Z perspektywy wykonanych sesji mogę stwierdzić, że najlepszy jest okres od szóstego do ósmego miesiąca ciąży, ale wszystko zależy od przyszłej mamy, jej samopoczucia, a także tego, czy brzuszek jest wystarczająco widoczny. Sesja ciążowa może się oczywiście odbyć na dowolnym etapie ciąży, bo u wielu kobiet brzuszek uwydatnia się wcześniej. Z doświadczenia jednak wiem, że nie warto czekać do ostatniej chwili i umawiać się na sesję pod koniec ciąży. Każda kobieta inaczej znosi tę końcówkę – wiele osób nie będzie miało już sił na pozowanie lub nie będzie czuło się komfortowo, odczuwając trudy ósmego czy dziewiątego miesiąca. Może się również okazać, że maluszek zdecyduje się przyjść na świat nieco wcześniej. To kolejny argument, aby nie odkładać sesji ciążowej na ostatni miesiąc.

Jak przebiegają sesje ciążowe?

Tak jak wspominałam wcześniej, sesja ciążowa może być wykonana w plenerze lub w studiu. Lokalizacja sesji plenerowej może być dowolna, zaproponowana przez przyszłą mamę. Sama również posiadam kilka ciekawych i romantycznych miejsc, w których taką sesję można wykonać. Ze swojej strony zapewniam wszelkiego rodzaju suknie ciążowe, wianki, kwiaty i innego rodzaju ozdoby. Przyszli rodzice mogą natomiast zabrać ze sobą na sesję rekwizyty w postaci zdjęć usg czy bucików.

Nigdy nie ograniczam czasu trwania sesji. Sesja trwa tak długo, aż będę miała wystarczającą ilość dobrych ujęć. Przyszła mama na sesji ciążowej musi się czuć swobodnie, a nie zerkać nerwowo na zegarek.

sesja ciążowa Kościerzyna 
sesja zdjęciowa Kościerzyna
fotograf Kościerzyna

Profesjonalny fotograf – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

bottom of page